Tue, 26 Nov | Minimum Waste

Workshop na upcycling papíru

Zakázat přihlašování
Workshop na upcycling papíru

Čas a místo

26 Nov 2019, 17:30 – 20:30
Minimum Waste, Zlatnická 12, 110 00 Praha 1-Nové Město, Czechia

O události

 Pomocí japonské vazby a bez použití knihařských strojů si ze šmíráků (jednostranně popsané papíry) či zbylých listů vytvoříte krásný staronový zápisník, který si odnesete domů. A protože tento kurz je o upcyklaci, na obalovou stránku zápisníku použijete starý kalendář a listy svážete bavlnkou či stuhou, které vám zbyly doma. ♻️    ✂️Kdy, kde, s kým  Kurz proběhne v úterý 26.11. od 17:30 do 20:30 hod. v Minimum Waste na Zlatnické 12. Kurz povede nadšená kutilka a zkušená odbornice na upcycling papíru Andra Nistor.     ✂️Průběh kurzu  Po seznamovacím kolečku vás během pár minut seznámím s principy japonské vazby, jak ji používají (nejen) v Japonsku a jak se použitý materiál liší od toho, který použijete vy. Potom se pustíme do výroby zápisníku. Zápisníky si na konci kurzu můžeme společně prohlédnout a probrat další možnosti a tipy.  

✂️Na kurz si vezměte  Na kurz netřeba si nic brát, všechen materiál bude zajištěn, včetně drobného občerstvení. Kdo CHCE může si donést: vlastní šmíráky, bavlnky/stuhy, fotky z nástěnných kalendářů či jiné obrázky na dozdobení zápisníku.  

✂️Z kurzu si odnesete  - vlastnoručně vyrobený předmět/dárek: zápisník s měkkou obalovou stránkou  - příjemný a odpočinkový pocit, který se dostavuje po ruční práci 😊  - po kurzu obdržíte e-mail s návodem na výrobu zápisníku,  + na FB je skupina, ve které najdete další tipy a inspirace.  

Cena: 630 Kč  NA KURZ JE NUTNÉ SE PŘIHLÁSIT PŘEDEM ZDE: https://www.naucmese.cz/kurz/diy-staronovy-zapisnik-ze-smiraku-a-zbylych-papiru#termin-2019-11-26

Sdílení | Share