Thu, 30 May | Minimum Waste

Pečení sušenek se Zemankou! (workshop + přednáška)

Registration is Closed
Pečení sušenek se Zemankou! (workshop + přednáška)

Čas a místo

30 May 2019, 18:00 – 20:00
Minimum Waste, Zlatnická 12, Nové Město, Česko

O události

CZ: "Zemědělství jinak" je série přednášek o tradiční produkci potravin a jejích alternativách, kterou pořádáme ve spolupráci s vertikální farmou Herba Fabrica. Postupně vám přínášíme přednášky a workshopy na různá témata, které by všechny měly přinést odpovědi na následující otázky:

Jak zajistit udržitelnost konvenčního zemědělství? Dají se potraviny pěstovat jinak? Lépe, zdravěji, udržitelněji a ohleduplněji ke krajině?

Data jednotlivých přednášek a registrace budeme postupně zveřejňovat v sekci "Eventy", sledujte nás na facebooku a instagramu.

___

ENG: "A different agriculture" is a series of presentations about traditional food production and its alternatives, which we organize together with Herba Fabrica vertical farm. In the series of presentations on workshops on various topics we want to address the following questions:

Can we make conventional agriculture sustainable? Can we produce food differently? Better, more healthily, more sustainably and less harmful to nature?

We will publish the dates and registration of the presentations in the "Events" section, follow us on facebook and instagram to stay updated.

Sdílení | Share